Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Domachowo

Domachowo, pomorskie

  • 565 000 zł
  • 90 m²
  • 6 277,78 zł/m²

Zdjęcie

Jan Sosnowski

Skontaktuj się

Mieszkanie Domachowo

Domachowo, pomorskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

565 000 zł

90 m²

6 277,78 zł/m²

Mieszkanie Domachowo

Zaktualizowane: 5 maja 2026

565 000 zł 90 m² 6 277,78 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 565 000 zł (6 277,78 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: sierpień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 90 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 0, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie:
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: AGhouse Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AG560011

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom z ogrodem 300m działki! - Domachowo, okolice Gdańska

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej miejscowości Domachowo, z szybkim dojazdem do Gdańsk (ok. 25 minut). Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortu, niskich kosztów utrzymania i bliskości natury. (...)

Agent

Jan Sosnowski

666 678...

666 678 969

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan Sosnowski

666 678...

666 678 969

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana